(ВИДЕО) ПЕНДАРОВСКИ: Иванов е кочничар на реформите, веднаш на почетокот од мандатот ќе ги потпишам законите што ги кочи

Објавено на 25.04.2019 во 22:49:51 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет