ЕНИГМА ВО ЈАВНОСТА: ЗОШТО СЈО И ОЈО НЕ ПОКРЕНУВААТ ИСТРАГА ЗА НАЈНОВАТА БОМБА ВО КОЈА СЕ СЛУША КАКО УЈП ПО НАРЕДБА НА ГРУЕВСКИ МУ ПРОСТИЛО 300 000 ЕВРА ДОЛГ НА СТОЈМЕНОВ И КАНАЛ 5 ТЕЛЕВИЗИЈА?!?!

Објавено на 29.04.2019 во 12:00:27 часот | Македонија

Зошто СЈО и ОЈО молчат за најновата објавена бомба во која се слуша како УЈП по наредба на Груевски му простило долг од 300 000 евр на Стојменов и Канал 5 Телевизија?!?!

Снимката е слушната над 30 000 пати на каналот Јутуб. Еве линк до снимката.

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет