(ВИДЕО) БОЖЕ КОЛКУ Е ЗЛОБНА ОВАА ЖЕНА: Во ново видео Сиљановска се фали дека била бунтовник со причина, па каде беше бре жено изминатите 12 години кога земјата беше на колена ничкосана од ВМРО-вските орди?!?!

Објавено на 29.04.2019 во 21:48:17 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет