ФОТКА КОЈА ТРЕБА ДА ГО НАПРАВИ ГОРД СЕКОЈ ЖИТЕЛ НА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА: Најмоќната жена во светот ги пречека во својот кабинет Зоки, Бујар и Никола како да се лидери на џиновска држава светска велесила, а ние сироти сме како еден кварт во Дортмунд!!!

Објавено на 29.04.2019 во 23:00:53 часот | Македонија

 

 

* реклами:

Македонија

Свет