(ВИДЕО) ЗОРАН ЗАЕВ: Народот си го кажа своето, сега наше е да ги слушнеме пораките и да му служиме за на народот да му биде арно

Објавено на 05.05.2019 во 22:56:47 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет