(ВИДЕО) ТРАГЕДИЈА ВО РУСИЈА: Над 40 патници од вкупно 70 загинаа во авионска несреќа на писта на аеродромот Шереметјево во Москва

Објавено на 05.05.2019 во 23:37:58 часот | Свет

 

 

* реклами:

Свет

Македонија