(ВИДЕО) БОМБА ОД ШЕФИЦАТА НА АНТИКОРУПЦИСКА, ИВАНОВА: Досега никој од власта ми се нема јавено или ми нема пратено некаква порака за закана или ургенција, и така очекувам да остане и понатаму!

Објавено на 13.05.2019 во 16:58:04 часот | Македонија

- Досега немам никакви закани или ургенции од власта, и така очекувам и да остане понатаму.

Шефицата на антикорупциска комисија, Биљана Иванова на Топ Тема на Телма.

Линк до целата емисија, овде.

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет