(ВИДЕО) ЈАНКО БУРЕК ИМ СЕ НАЉУТИ НА СВОИТЕ ГЛЕДАЧИ: Во кој свет вие живеете, вие уште не сте свесни дека ВМРО ДПМНЕ ќе остане долги години во опозиција!

Објавено на 13.05.2019 во 18:55:10 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет