(ВИДЕО) ОВА БЕШЕ НЕЗАМИСЛИВО ВО ГРУЕВИЗМОТ: 5 уредници од силни медиуми ја прават масакар владата, се тепаат кој повеќе да ја исплука владата, премиерот и министрите!

Објавено на 14.05.2019 во 21:27:13 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет