(ВИДЕО) ГОЛЕМ УДАР ЗА КАТОЛИЧКАТА ЦРКВА ВО ПОЛСКА: Филм со лични сведоштва на силувани деца од свештеници е вистински хит на каналот ЈУТУБ, за неколку дена е виден над 17 милиони пати!

Објавено на 16.05.2019 во 13:52:47 часот | Свет

 

 

* реклами:

Свет

Македонија