СДСМ НИКОГАШ НЕ БИЛ ПОЈАК: Премиерот Заев на средба со поранешниот Претседател на државата Црвенковски: Поддршка за организацијата за одржување на регионална конференција на тема „Проширувањето на ЕУ на крстопат“

Објавено на 17.05.2019 во 19:51:13 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет