ПРЕТСЕДАТЕЛОТ ПЕНДАРОВСКИ НА ИФТАРСКА ВЕЧЕРА СО ТУРСКО-МАКЕДОНСКА СТОПАНСКА КОМОРА

Објавено на 17.05.2019 во 23:32:34 часот | Македонија

 

Да го чуваме соживотот бидејќи само така можеме да напредуваме кон заедничка европска иднина. Да живееме заедно со нашите најдлабоки политички разлики, онака како што се обединуваме во нашите верски, културни и етнички разлики.

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет