(ВИДЕО) ШОКАНТНО: ПОРТПАРОЛОТ НА ВМРО ДПМНЕ НЕМАЛ ВРЕМЕ ДА ГЛЕДА ЕВРОВИЗИЈА!

Објавено на 19.05.2019 во 11:34:10 часот | Македонија

- Што мислиш за настапот на Тамара на Евровизија?, го праша новинарот Столе Наумов портпаролот на ВМРО ДПМНЕ, Димче Арсовски во емисијата Стадион на Канал 77.

- Немав време да гледам, имав некои лични обврски.

 

 

* реклами:

Македонија

Свет