РЕАКЦИЈА НА ГРУЕВСКИ НА ДЕНЕШНИТЕ ПОТЕЗИ НА ЗАЕВ: Вака требаше и ја упм, како не ми текнаа вакви потези, овој од Муртино ама како на Харвард да студирал политика?!

Објавено на 23.05.2019 во 13:40:08 часот | Македонија

 

 

* реклами:

Македонија

Свет