(ВИДЕО) КОСТАДИНОВ ОД СДСМ: Пораката од граѓаните ја примивме со сериозност, следуваат седница на ЦО и нови промени!

Објавено на 24.05.2019 во 14:01:44 часот | Македонија

 

 

* реклами:

Македонија

Свет