БОМБА НА САШО ОРДАНОВСКИ: Зоран Китанов од ЈП Државни Патишта е фото робот според кој Заев треба да бара нови министри и директори и градоначалници!

Објавено на 28.05.2019 во 08:46:35 часот | Македонија

Зоран Китанов, директорот на ЈП Државин Патишта е човекот кој треба да биде пример за какви луѓе му требаат на Заев на клучните позиции во државава!

Линк до колумната на Сашо Национале на ЦИВИЛ МЕДИА.

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет