БОЧВАРСКИ: Граѓаните на Штип повеќе нема да газат кал, ги подобруваме условите за живот за сите!

Објавено на 28.05.2019 во 17:53:00 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет