ЛУДИЛО ЧОВЕЧЕ: Курир го брани дисидентот Геро од клетиот диктатор Заев!

Објавено на 29.05.2019 во 17:59:30 часот | Македонија

Курир го брани Герота од Заев. ЛУДИЛО ЧОВЕЧЕ!!!

Линк до ова лудило овде.

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет