(ВИДЕО) МОРНИЧАВА АНАЛИЗА НА САШО ОРДАНОВСКИ: Дали на светот му се повторува историјата, дали пак одиме кон нова ера на фашистички диктатури?!

Објавено на 05.06.2019 во 23:21:56 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет