(ВИДЕО) ЉУПЧО ПОПОВСКИ - ПОПЕ: Зоран Заев е најуспешен премиер во македонската историја, тоа што он направи за само 2 години, на некои премиери не им успеа за 30 години!

Објавено на 06.06.2019 во 21:22:39 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет