(ВИДЕО) Премиерот Заев на промоција на Европската младинска картичка: Ги доближуваме младите чекор поблиску до европскиот начин и стандард на живот на младите луѓе од Европа

Објавено на 06.06.2019 во 22:09:57 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет