Премиерот Заев и министерот Спасовски: Ветингот, како процес на проверка за вршење на функциите ќе биде законски и правичен без да остави впечаток за реваншизам

Објавено на 11.06.2019 во 23:08:30 часот | Македонија

 

 

* реклами:

Македонија

Свет