ГДУ СО КРИТИКА ДО БОЧВАРСКИ: За пола година едвај пола цевка е реновирана во Ново Село, здравје боже со ова темпо за една година ќе биде работата завршена!

Објавено на 16.06.2019 во 19:21:56 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет