(ВИДЕО) Премиерот Заев: Од 1 јули стартува мерката „Мој ДДВ“ за враќање 15% од ДДВ на граѓаните, зашто зборот важи

Објавено на 19.06.2019 во 12:04:25 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет