И ВМРО ДПМНЕ СЕ ПРЕТЕРА СО ПАТРИОТИЗМОТ: СИНОТ НА САШО МИЈАЛКОВ СЕ ФАЛИ СО СААТ ОД 150 000 ЕВРА!!!

Објавено на 19.06.2019 во 22:58:49 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет