МИЛЕНКО ЗБУНЕТ: Чекај бе, нешто овде не штима, или СДСМ владее добро или пак ВМРО ДПМНЕ не ваља!

Објавено на 25.06.2019 во 11:17:47 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет