(ВИДЕО) КАМЕРМАНИТЕ ЌЕ СЕ ИСПОТЕПАА: НА ТРАМП ОДЛИЧНО МУ ОДИ СО ДИКТАТОРИ, СЕ СРЕТНА СО ДИКТАТОРОТ НА СЕВЕРНА КОРЕЈА, СТАНА ПРВИОТ АМЕРИКАНСКИ ПРЕТСЕДАТЕЛ КОЈ СТАПНАЛ ВО СЕВЕРНА КОРЕЈА

Објавено на 30.06.2019 во 13:44:11 часот | Свет

 

 

* реклами:

loading...

Свет

Македонија