ПРЕД ВЛЕЗОТ НА РСМ ВО НАТО, ПУТИН РАСПАЛИ ПО ЗАЕВ: Државната РАША ТУДЕЈ го исмева премиерот Заев, со колумна се јави и бабушката Мирка Велиновска!

Објавено на 10.07.2019 во 14:06:20 часот | Македонија

Мирка Велиновска инаку пред две три години доби орден од Руската Федерација за придонес за руските интереси на балканот?!?!

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет