(ВИДЕО) ЗАЕВ ДОДЕКА Е ПРЕМИЕР ЌЕ БАРА НА СИТЕ ВЛАДИНИ НАСТАНИ ДА СЕ ПЕЕ ХИМНАТА И БАШ ДЕЛОТ СО ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, ДАМЕ ГРУЕВ, ПИТУ ГУЛИ И САНДАНСКИ!

Објавено на 10.07.2019 во 14:34:42 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет