МОБЕЛИКС ПРЕМИУМ МОБИЛАРА: Се што е најново од мобилната технологија, на едно место во градот

Објавено на 11.07.2019 во 16:27:35 часот | Македонија

Целата серија А и S од Samsung, серија P од Huawei и најновите модели и бои нa iPhone
------------------------
Повелете во нашиот салон и уверете се зошто @lilafilipovska ❤️ се одлучи за Нас. Квалитетна услуга и достапни цени за сечив џеб 
------------------------
⭐️ МОБЕЛИКС ПРЕМИУМ МОБИЛАРА
16 години со Вас 😇
070 67 67 77
ул. Борис Трајковски 1/16
Кисела Вода (Адора-Флатирон)

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет