ВЛАДАТА ЈА СПУШТА ТОПКАТА СО РУСИЈА - Премиерот Заев на средбата со амбасадорот на Руската Федерација Бездникин: Измамата на руските граѓани нема никакво влијание на односите меѓу двете земји

Објавено на 11.07.2019 во 17:20:52 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет