(ВИДЕО) АЈ НЕКА Е ЧЕСТИТО: ЕУ ДОБИ НОВА ШЕФИЦА,ДРУГАРКАТА НА МЕРКЕЛ, УРСУЛА ДЕНЕСКА БЕШЕ ИЗГЛАСАНА ВО ЕУ ПАРЛАМЕНТОТ!

Објавено на 16.07.2019 во 19:55:57 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет