(ВИДЕО) ГОЛЕМА БЛАГОДАРНОСТ ЗА БРАТСКА ТУРЦИЈА ЗА СЕТА ПОМОШ: ЗАЕВ ИМАШЕ РУЧЕК СО МИНИСТЕРОТ ЗА НАДВОРЕШНИ РАБОТИ НА БРАТСКА ТУРЦИЈА, ЧАВУШОГЛУ

Објавено на 16.07.2019 во 20:10:55 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет