ГЕРО СВИРЕПО МУ СЕ ОДМАЗДИ НА ПАЛЧО ЗА ФАРБАЊЕТО ОД ПРЕД 2 ГОДИНИ: МУ ГО ЗЕМА ЛЕБОТ!!!

Објавено на 18.07.2019 во 12:03:31 часот | Македонија

Каква свирепа одмазда на Геро кон Палчо за фарбањето со боја - МУ ГО ЗЕМА ЛЕБОТ!!!

Сега Геро ја води кампањата на мафијата и ВМРО ДПМНЕ против СДСМ, Палчо ќе остане без ангажман и ќе вие како куче за корка пеб.

Стварно е генијалец овој Геро, мајка си тракал! Не за џабе е уредник во медиуми од 1995-та, тоа е дарба, да знаеш да се лакташ, да се продадеш на моќници, да преговараш, да се користиш со византиски игри, за ти секогаш да шефуваш, веќе 25 години.

Опасно чоече. Толку е болен за моќ и пари што откако Заев одби да го ангажира да му биде главен стратег отиде во ВМРО ДПМНЕ и таму се продаде.

Не е битно за кого работи се додека е главен. Како кинескиот лидер кој рекол не му е битно каква боја е мачката се додека лови глувци. Овој пат за Геро тоа се менува од мачка во кокошка, не е битно каква боја е кокошката се додека снаса јајца.

Една друѕга причина зошто Геро панично му се нафрли на Камчев со фелацио е стравот дека Владе Милчин веќе не е главен во Сорос па си остана без ШУГАР ДЕДИ.

Затоа што сите негови медиски потфати беа помогнати од Сорос со стотици илјади евра, сега Камчев ќе треба да му се најде за Геро да прави весничиња за 5 денара.

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет