НА БИХАЧКА ЕДНОГЛАСНИ: НАМЕСТО ДА ПОТКЛЕКНЕ И ДА СЕ УПЛАШИ, СДСМ И ОБЈАВУВА ТОТАЛНА ВОЈНА НА МАФИЈАТА!!!

Објавено на 18.07.2019 во 22:56:32 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет