КАТИЦА ЈАНЕВА ЈА ОТВОРИ ПАНДОРИНАТА КУТИЈА: НАБРГУ ЌЕ ДОЗНАЕТЕ ЗОШТО МАФИЈАТА МИ ЈА НАРАЧА ОВАА ЖЕСТОКА МЕДИСКА ХАЈКА, ИМА 10 ЗАВРШЕНИ ИСТРАГИ КОИ ЧЕКААТ МОМЕНТ ДА СЕ ПРЕТВОРАТ ВО ОБВИНЕНИЈА, ОД ТОА СЕ ПЛАШИ МАФИЈАТА И НЕКОИ ПОЛИТИЧАРИ ВО ЗЕМЈАВА!!!

Објавено на 23.07.2019 во 14:12:40 часот | Македонија

- Има 10 завршени истраги кои чекаат погоден момент да се поднесат како обвинеија пред кривичен суд. Поради нив мафијата, политичари и судии се уплашени и затоа ми ја нарачаа ова жестока медиска хајка и линч за да ме уништат и мене и СЈО, но нема да успеат.

Катица Јанева да недешниот прес во СЈО.

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет