МЕДИУМИТЕ ИЗБЕЗУМЕНИ: ЈА НЕМА МАЧКАТА НА КАТИЦА ЈАНЕВА ВЕЌЕ 10 ДЕНА, ДАЛИ Е ТОА КРУНСКИОТ ДОКАЗ ЗА ВМЕШАНОСТ ВО АФЕРАТА РЕКЕТ?!?!

Објавено на 23.07.2019 во 17:38:41 часот | Македонија

Мачката на Катица Јанева по име Мики ја нема веќе 10 дена!

Медиумите прават сериозни анализи каде последен пат била забележана и кој се мачор ја опнал и што тоа значи во врска со аферата Рекет.

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет