КАТИЦА ГИ ЗАМОЛЧЕ МАФИЈАШКИТЕ КУЧИЊА: Геро фатен во лагата почна да раскажува вицеви на Плусинфо!

Објавено на 23.07.2019 во 18:18:37 часот | Македонија

Катица ги замолче кучињата мафијашки. Нема веќе урлање и хистерија, почнаа вицеви дас раскажуваат за да сменат тема.

Линк до колумната овде.

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет