ОДБЕЛЕЖАНИ 56 ГОДИНИ ОД КАТАСТРОФАЛНИОТ ЗЕМЈОТРЕС ВО СКОПЈЕ

Објавено на 27.07.2019 во 14:01:03 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет