КАКВА НЕВЕРОЈАТНА КАЛАКУРНИЦА, ОВДЕ НИ АЛБЕРТ АЈНШТАЈН НЕ МОЖЕ ДА СЕ СНАЈДЕ КОЈ КОГО ОНАДИ!

Објавено на 09.08.2019 во 14:17:07 часот | Колумни

Саше Ивановски

Новинар, основач и сопственик на Мактел.мк


Значи каков хаотичен ден, каков хаос, какво епско лудило, ова е човек тотално да скрене...

Значи денеска а само е 14 часот, значи уште некои се будат од синоќешните пијанки, а веќе се изнесени овие тези:

1. Катица му вика на Орце, ОК Е, НЕ БЕРИ ГАЈЛЕ?!?!

2. Катица признава дека му го рекла тоа, ама било на друга тема?!

3. Лиле Стефановска го клевети Чифлиганец како се обидувал да ги спаси Камчев и Панделески?!

4. Чифлиганец демантира!

5. Лиле Стефановска ја клевети Катица дека и дала наредба да го затвори случајот Империја и Орце да плати само оштета кон државата но да не лежи затвор?!?!

6. Катица најавува 10-тина нови обвиненија од СЈО каде најавува дека затвор го чека и лидерот на ВМРО ДПМНЕ?!

7. СДСМ тврди дека Мицковски му ја дал снимката со Камчев и Боки на италијанскиот новинар на средба во Будимпешта?!

 

БРЕЕЕ!!! ПА ОВА ГО НЕМА ВО НАЈЗАЕБАНИТЕ МАФИЈАШКИ ФИЛМОВИ НА МАРТИН СКОРЦЕЗЕ!!!

ОВА Е ЛУДИЛО!

Ајде ОЈО, дајте расчистувајте, ова веќе не се трпи, мозокот не може да ни ги одработи сите овие замрсени мафијашки интриги!!!

 

 

* реклами:

loading...

Колумни

Македонија