МИРОСЛАВ ГРЧЕВ МУ ПОКАЖА СРЕДЕН ПРСТ НА ГЕРО НА НЕГОВИОТ ВЕБ САЈТ: Мафијата, ВМРО ДПМНЕ и нивни медиски кучиња креираат ХАОС за да се заборави нивното мега злодело и да се спасат од прогон и заслужената робија!!!

Објавено на 11.08.2019 во 14:53:30 часот | Македонија

Мирослав Грчев инаку колумнист на Плусинфо во најновата колумна за аферата РЕКЕТ пишува дека мафијата, ВМРО ДПМНЕ и нивни медиски кучиња креираат ХАОС и ХИСТЕРИЈА за да се заташкаат злоделата на мафијата и ВМРО ДПМНЕ и истите да куртулат од прогон и заслужена робија!

Со ова Миро му покажа среден прст на Геро кој ја води оваа ПР операција. По Тричко, ова е втор колумнист кој не се согласува со хистеријата на Геро кој овие денови дува во иста тиква со Латас, Миленко и остала багра...

Линк до колумната, овде.

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет