ШОКАНТНО: БОКИ 13-КА ГИ ОДРАЛ СО НЕКОЛКУ МИЛИОНИ ЕВРА И ДЕЈАН ПЕЛИСТЕРКА И САШО МИЈАЛКОВ?!!

Објавено на 12.08.2019 во 01:46:09 часот | Македонија

Од најновата снимка која ја објави Ла Верита, се слуша дека Боки 13-ка ги закрпил или се обидел да ги закрпи со неколку милиони евра и Дејан Пелистерка и Сашо Мијалков за да им помогне да излезат од притвор.

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет