ЈАВНОСТА ВО ШОК: ОВА Е ЈАХТАТА НА КАМЧЕВ ВРЕДНА 36 МИЛИОНИ ЕВРА КАДЕ СЕ ОДДРЖАЛА СРЕДБАТА НА КАМЧЕВ И МИЦКОВСКИ ВО ХВАР!!!

Објавено на 13.08.2019 во 09:47:37 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет