(ВИДЕО) НА ЗАЕВ МУ ПУКНА ФИЛМОТ, ГИ СИМНА РАКАВИЦИТЕ: Неможе еден суетен новинар, неколку криминалци и да ми извинат припадниците на ЛГБТ заедницата и еден педер да ме руши од власт!!!

Објавено на 13.08.2019 во 20:03:14 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет