КОГА СО МЕСЕЦИ ПЛУКАШЕ БЕЗ ДОКАЗИ ПО КИКИ И ФРИКИ, МУВА НЕ ГО ЛАЗЕШЕ: ГЕРО ПРАВИ ДРАМИ, БИЛ УПЛАШЕН ДЕКА НЕКОЈ ЌЕ ГО УБИЕ ПО ИЗЈАВАТА НА ЗАЕВ?!?!

Објавено на 13.08.2019 во 20:53:45 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет