ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ СЕ ИЗВИНИ НА ЛГБТ ЗАЕДНИЦАТА: Кога реков ПЕДЕР мислев како карактерка особина, ќе се борам за вашите права и понатаму!

Објавено на 13.08.2019 во 23:33:48 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет