ИМАШЕ СЛАБ СТАРТ, НО СЕГА ПЕТРЕ ИМ ГИ ЗАТВОРИ УСТИТЕ НА СИТЕ КРИТИЧАРИ: Вака се гради низ цело Скопје

Објавено на 23.08.2019 во 18:00:10 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет