(ВИДЕО) ШОКАНТНО: ЛУДАК ГО ДЕМОЛИРАШЕ ЗЕЛЕНИОТ КРОВ НА ГТЦ, БЕЗБЕДНОСНИТЕ КАМЕРИ ГО СНИМИЈА, ПЕТРЕ ГО ОБЈАВИ НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ

Објавено на 30.08.2019 во 11:12:24 часот | Македонија

Непознат маж го демолирал зелениот кров на ГТЦ кој е во изградба. Видеото и ликот на човекот кој ги растура градежните работи го објави градоначалникот Петре Шилегов.

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет