(ВИДЕО) ПЕТРЕ РАСПАЛИ: Абе ВМРОВЦИ разберете, Скопје е град за сите, и за власт и за опозиција!

Објавено на 31.08.2019 во 12:13:18 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет