(ВИДЕО) Премиерот Заев на увид во градежните работи на улицата „Благоја Стефковски„ во Маџари

Објавено на 12.09.2019 во 22:42:06 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет